0553 752 37 17

Sosyal Medyada Biz}

Ürünler

COCKTAIL BAR - STUTTGART / ALMANYA PROJEMİZ. TOPLAM: 550 M2

#Almanya, #cocktailbar, #bardesign, #cocktailbardesign, #stuttgart, #bartasarımı, #bardekorasyonu

Doğru Lokasyon Seçimi

Yemek servisi işletmenize ne kadar para harcamanız gerktiğine göre ve işletme türünüze göre harcayacağınız tutar 70.000 TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösterebilir.

Yemek sektöründeki tüm kuruluşlar perakende satışa uygun bir mekan seçmek zorunda değil, ama yaya trafiğine bağlı olan işletmelerin mekana karar verirken dikkat etmesi gereken bazı faktörler var:

  • Öngörülen satış hacmi.Mekanın satış hacminize katkısı ne kadar olacak?
  • Potansiyel müşteriye ulaşılabilirlik. Müşterilenizin size ne derece kolay ulaşabileceğini göz önünde bulundurun. Eğer yaya trafiğine bel bağladıysanız, civardaki işletmelerin de size yaya trafiği oluşturup oluşturamayacağına bakın.
  • İşletmenizin kira giderini karşılayabilme kapasitesi.Eğer ilk yılki faaliyetiniz için satışa dayalı bir gelir planlamanız varsa, aşağı yukarı ne kadar gelir elde edebileceğinizi bilirsiniz ve bu bilgiyi kullanarak karşılayabileceğiniz kiranın tutarına karar verebilirsiniz.
  • Kısıtlayıcı yasalar.Nadir olarak, kamyonların yük boşaltmasına ya da yüklemesine günün yalnızca belli saatlerinde izin verilen yerler gibi kısıtlayıcı yasalarla karşılaşabilirsiniz.
  • Trafik yoğunluğu.Yemek trafiğini dikkatle inceleyerek bir yerdeki yaya trafiğini az çok kestirebilmek mümkün. Bu incelemede özellikle iki faktör önemlidir: iş saatleri boyunca toplam yaya trafiği ve yüzdesi yemek servisi işletmenizin iş yoğunluğunda ağır basar.
  • Müşteri araçları için park imkanı.Alanda müşteriler açısından erişimi kolay, yeterli ve uygun park imkanı bulunmalı.
  • Diğer işletmelere yakınlık.Civardaki işletmeler sizin işyerinizin yoğunluğunu etkileyebilir, onların varlığı sizin lehinize de işleyebilir aleyhinize de.
  • İşyerinin geçmişi. Son kararı vermeden önce iş yerinin geçmişini öğrenin ve göz önünde bulundurun. Sizden önceki kiracı kimdi, ve oradan niye taşınmış?
  • Kiralama koşulları.Kira sözleşmesinin her maddesini iyice anlayın, çünkü mükemmel bir işyerine ait kiralama şartlarının kabul edilemez olması da mümkündür.
  • Gelecek planlama.Planlama dairesine danışarak, kentsel dönüşüm veya yol inşaatı gibi gelecekte işinizi kötü etkileyebilecek herhangi bir plan bulunup bulunmadığını öğrenin.

 

Düzenleme: Düzenleme ve tasarım, restoranınızın başarısını belirlemede ana etkenlerdir. Yemek salonunun, mutfak alanının, depolama ve ofis alanlarının boyutu ve düzenlemesini hesaba katmalısınız. Genellikle restoranlar toplam alanın yüzde 45 ile 65’ini yemek salonuna ayırırken, yaklaşık olarak yüzde 35’ini mutfak ile hazırlık alanına ve geri kalanını ise depolama ile ofise ayırır.

Yemek salonu.Paranın büyük bölümünü kazandıracak olan alan burasıdır, o yüzden yemek salonunu tasarlarken ucuza kaçmaya çalışmayın. Civardaki restoranları gezerek dekorasyonlarına bir göz atın. Yemek yiyenleri izleyin; dekorasyon onları olumlu şekilde etkiliyor mu? Ortam rahat mı, ya da insanlar yemek yerken oturdukları yeri değiştiriyorlar mı? İşe yarayan olumlu şeyleri ve aksayan detayları not alın.

Yemek salonunun büyük bölümü sizin konseptinize bağlıdır. Bir araştırmanın verdiği bilgiye göre oturmak üzere gelen müşterilerin yüzde 40-50’si çiftler halinde, yüzde 30’u tek başına veya üç kişilik gruplar halinde ve yüzde 20’si de dört ve daha kalabalık gruplar halinde restorana geliyor.

Farklı müşteri gruplarını sorunsuzca yerleştirmek için iki kişilik masaları birleştirerek yeterli alan sağlayabilirsiniz. Bu şekilde hem küçük hem de büyük müşteri gruplarını yerleştirebilme esnekliğine sahip olursunuz. Duvar kenarlarına dört ve altışar kişilik oturma bölümleri koyun.

Üretim alanı.Restoranların üretim alanları çoğu zaman verimsiz bir biçimde tasarlanır – bunun sonucu ise oldukça düzensiz ve yetersiz bir mutfak ile vasat servis olur.

Üretim alanındaki her bir unsuru belirlerken menünüzü aklınızda bulundurun. Depolama, mal kabul, yemek hazırlığı, pişirme, fırınlama, bulaşık yıkama, koridor, çöp deposu, personel alanı ve günlük yönetim işlerini yürütmek için küçük bir ofise yetecek alan bırakmalısınız.

BELGRAD RESTAURANT / SIRBİSTAN İÇİN TASARIMINI TAMAMLADIĞIMIZ KONSEPT PROJEMİZ.

 

TAGS: RESTORAN DEKORASYONU, RESTORAN TASARIMI, RESTORAN PROJE, İSTANBUL RESTORAN DEKORASYON, RESTORAN DİZAYN

NARGİLE CAFE DEKORASYON, NARGİLE CAFE TASARIMLARI, NARGİLE CAFE AÇMAK, SHISHA, HOOKAH DESİGN, NARGİLE CAFE DEKORASYONU,

TAGS: ETİT MİMARLIK,CAFE DEKORASYONU, CAFE TASARIM, CAFE DİZAYN,CAFE TASARIMI, RESTORAN DEKORASYONU, RESTORAN TASARIMI, RESTAURANT DEKORASYON,RESTAURANT MİMARİ, KAFE DEKORASYONU, RESTAURANT TASARIMI, BAR TASARIMI, BAR DEKORASYONU, BAR DESİGN, NARGİLE CAFE DEKORASYON, ALMANYA CAFE DEKORASYON, AVRUPA CAFE DEKORASYON, DÖNER DÜKKANI DEKORASYON, GRILL, KEBAB, PİZZA, CAFE İNTERİORS, CAFE DECORATİON, CAFE PROJECT, SHİSHA CAFE, CAFE DESİGNER, İÇ MİMAR İSTANBUL, KÖFTECİ DEKORASYONU, IZGARA DEKORASYONU, FAST FOOD DEKORASYON, CAFE KONSEPTLERİ, KEBAPÇI DEKORASYON, KEBAPÇI TASARIMLARI, OCAKBAŞI DEKORASYONLARI, OCAKBAŞI TASARIMLARI, STEAK HOUSE TASARIM, STEAK HOUSE DEKORASYON, BURGER DEKORASYON, BURGER TASARIMLARI, DÖNERCİ DEKORASYON,DÖNERCİ TASARIMLARI, CAFE DEKORASYON FİYATLARI, CAFE DEKORASYONU YAPAN FİRMALAR, ANAHTAR TESLİM CAFE, RESTORAN DEKORASYON FİYATLARI, RESTORAN DEKORASYON YAPAN FİRMALAR, ANAHTAR TESLİM RESTORAN,3D PROJE TASARIMI, CAFE İÇ DEKORASYON

ERBİL / IRAK da yer alan Aland Cafe tasarımını tamamladık.
Toplam alan 700 M2
TAGS : CAFE DEKORASYONU, CAFE TASARIM, CAFE DESİGN, CAFE DİZAYN, KAFE DEKOR, KAFE DEKORASYONU, CAFE DESİGNER, BAR DESİGN, CAFE DECORATİON, CAFE PROJECT, RESTORAN DEKORASYONU, RESTORAN TASARIMI, RESTAURANT DEKORASYONU, DEKORASYON FİKİRLERİ, ALMANYA CAFE DEKOR, ALMANYA RESTAURANT DEKOR, STEAKHOUSE DESİGN, STEAKHOUSE DEKORASYON, STEAKHOUSE TASARIMI

Mimari Görselleştirme Konusunda Merak Ettikleriniz

 

Teslimat Ne Kadar Sürmektedir ?

Projeyi teslim etme zamanımız bazı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Bunlar; sizin projenizin boyutu, bizim iş yoğunluğumuz ve render sayısı gibi sebeplerdir. Teslim konusunda önceden söz verdiğimiz tarihte teslimat yapmaktayız.

 

Projeyi Beğenmezsem Ne Olur ?

Proje başlangıcından finale kadar süren aşamaların hepsi sizinle test render olrak paylaşılır. Böylece proje sonunda ummadığınız birşey ile karşılaşmazsınız. Memnun kalmadığınız yerler olursa değişiklikler yapılır, bu doğrultuda final renderlar alınır.

 

Proje Çözünürlüğü Nedir ?

Tarafınıza çizilen renderlar HD kalite ve yüksek çözünürlükte 3D Render teslim edilir. Katalog baskı, araç giydirme ve afiş gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz.

 

Ödeme Nasıl Yapılıyor ?

Projenize fiyat verildikten ve sözleşmeniz onaylandıktan sonra belirlenen ücretin %50’si peşin tahsil edilir. Kalan miktar proje tesliminde alınmaktadır.

 

TAGS: Bar tasarımı, bar dekorasyonu, bar design, bar design ideas, pub bar dekorasyon, cafe bar dekorasyon, bar dekorasyon örnekleri, bar tasarım örnekleri, bar dizayn örnekleri, bar iç dizayn, bar konseptleri, bar concept, bar 

3D TASARIMINI TAMAMLADIĞIMIZ L'EVOQUE CAFE / FRANSA PROJEMİZ..

TAGS : CAFE DEKORASYONU, CAFE TASARIM, CAFE DESİGN, CAFE DİZAYN, KAFE DEKOR, KAFE DEKORASYONU, CAFE DESİGNER, BAR DESİGN, CAFE DECORATİON, CAFE PROJECT, RESTORAN DEKORASYONU, RESTORAN TASARIMI, RESTAURANT DEKORASYONU, DEKORASYON FİKİRLERİ, ALMANYA CAFE DEKOR, ALMANYA RESTAURANT DEKOR, STEAKHOUSE DESİGN, STEAKHOUSE DEKORASYON, STEAKHOUSE TASARIMI, NARGİLE CAFE DEKORASYON, NARGİLE CAFE TASARIM, CAFE TASARIM FİYATLARI, CAFE DEKORASYON FİYATLARI

NARGİLE CAFE, NARGİLE CAFE DEKORASYON, NARGİLE KAFE TASARIM, ALMANYA SHİSHA, ALMANYA HOOKAH, GERMANY SHİSHA, CAFE LOUNGE, HOLLAND HOOKAH, HOLLAND SHİSHA, AVUSTURIA CAFE, COFFEE SHOP DESİGN, SWITZERLAND CAFE DESİGN, PATİSSERİE DESİGN, NARGİLE CAFE İÇ DEKORASYON, NARGİLE CAFE DİZAYN

NARGİLE CAFE, NARGİLE CAFE DEKORASYON, NARGİLE KAFE TASARIM, ALMANYA SHİSHA, ALMANYA HOOKAH, GERMANY SHİSHA, CAFE LOUNGE, HOLLAND HOOKAH, HOLLAND SHİSHA, AVUSTURIA CAFE, COFFEE SHOP DESİGN, SWITZERLAND CAFE DESİGN, PATİSSERİE DESİGN, NARGİLE CAFE İÇ DEKORASYON, NARGİLE CAFE DİZAYN

BİG MAMAS - BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL için tasarladığımız Vip bölüm tasarımımız.
Toplam alan 120 M2
TAGS : CAFE DEKORASYONU, CAFE TASARIM, CAFE DESİGN, CAFE DİZAYN, KAFE DEKOR, KAFE DEKORASYONU, CAFE DESİGNER, BAR DESİGN, CAFE DECORATİON, CAFE PROJECT, RESTORAN DEKORASYONU, RESTORAN TASARIMI, RESTAURANT DEKORASYONU, DEKORASYON FİKİRLERİ, ALMANYA CAFE DEKOR, ALMANYA RESTAURANT DEKOR